HISTORIA PISANA INTERNETEM...

20 lat SOLIDEX — 1990-2010

20 lat SOLIDEX — 1990-2010
rok 2019

W roku 2019 SOLIDEX również uczestniczył w wielu branżowych konferencjach i spotkaniach.

W marcu, jako jeden ze Sponsorów, uczestniczyliśmy w Forum F5 – konferencji składającej się z serii wykładów z obszaru bezpieczeństwa cyfrowego oraz wykorzystania chmur cyfrowych.

W kwietniu wzięliśmy udział w kolejnej edycji konferencji CPX Poland 2019, która odbyła się w Łodzi. Podczas konferencji SOLIDEX otrzymał wyróżnienie w kategorii "Partner Roku 2018 - Najwyższa Sprzedaż".

W maju mieliśmy przyjemność uczestniczyć w XVIII edycji Clico Partner Event 2019, podczas której kolejny raz znaleźliśmy się w gronie Najlepszych Partnerów Handlowych. Podczas wydarzenia prezentowane były unikalne rozwiązania liderów rynku światowego.

W zarówno pierwszym jak i drugim półroczu SOLIDEX jako Partner, brał udział w szeregu konferencji sektora bankowego: Forum Bezpieczeństwa Banków, konferencji Horyzonty Bankowości oraz konferencji IT@Bank 2019.

Jednymi z ważniejszych dla nas wydarzeń roku 2019 była organizowana przez SOLIDEX seria seminariów technicznych pod hasłem SolideXperience Days 2019, które odbyły się w Poznaniu, Krakowie i Warszawie. Duża frekwencja, jaka towarzyszyła naszym seminariom, świadczy o tym, że tematyka bezpieczeństwa w IT cieszy się dużym zainteresowaniem. Serdecznie dziękujemy naszym Klientom za tak liczny udział w spotkaniach. W przyszłym roku planujemy kolejne seminaria z cyklu SolideXperience Days o szczegółach, których poinformujemy wkrótce.